Co o náš říkají naši klieti?

Borgers CS spol. s r.o.

Výroba této pobočky se zaměřuje na závěsy pro kabiny nákladních automobilů.

V této společnosti působíme již druhým rokem, kde poskytujeme služby v podobě přístrojové terapie, fyzioterapie, rehabilitačního cvičení a tejpování.


Jak vidí naše služby Ing. Brůhová, zástupce ředitele a v čem vidí největší přínos?


"Po dvouletém provozu rehabilitací jsou vidět dobré výsledky. Pracovnice, které měly problémy s karpálními kanály, si pochvalují, že po tejpování rukou a aplikaci přístrojové terapie, se jejich problémy výrazně zmenšily. To samé je i v případě, kdy měly pracovnice problém s bederní nebo krční páteří. Některé pracovnice využívají rad rehabilitační/ho pracovnice/níka při cvičení, zaměřených na určité problémové partie."

Faurecia Plzeň, s.r.o.

Faurecia je světovým lídrem ve svých třech oblastech podnikání: automobilová sedadla, interiérové systémy a technologie pro regulaci emisí. Faurecia je světovým dodavatelem řad sedadel a mechanismů, technologií pro regulaci emisí a interiérů vozidel. Skupina je také třetím největším dodavatelem kompletních systémů sedadel na světě.

V této společnosti působíme již čtvrtým rokem, kde poskytujeme služby v podobě přístrojové terapie, fyzioterapie, rehabilitačního cvičení a především tejpování, které probíhá přímo na jednotlivých pracovištích – výrobních linkách.

Na sklonku roku jsme spolupracovali na ergonomické analýze a optimalizaci pracoviště Národního Archivu v Praze. Součástí analýzy byla i následná opatřeních pro nápravu a úpravu pracoviště.


Pokud byste měli zájem o ergonomické posouzení pracoviště nebo edukaci zaměstnanců a sestavení rehabilitačního programu na míru, neváhejte nás kontaktovat.


Jsme tu pro vás!Metody

Novinky


Adresa:


QMI Centrum prevence, s.r.o.

Denisovo nábřeží 2568/6

301 00 Plzeň - Plzeň 3

 

2.patro, č. dveří 27

Slovo odborníka


Copyright © 2010 - 2020 neinvazivnivysetreni.cz, Tvorba webových stránek: Solari.cz